Etusivulle
Historia
Laatulupaus
Tilaukset
Kalusto
Koneurakointi
Yhteystiedot
Katujuna



Aikataulu
 

 










HEDDA STINA
!

 
 

KATUJUNA HEDDA STINA
n liikennöi seuraavasti:

Reittimme ja aikataulu maanantaista - lauantaihin, 10.8. alkaen vain lauantaisin elokuun loppuun.
Huom: 18.-19.8. olemme Pyhtään Saaristomarkkinoilla

Lippujen hinnat: lapset 3 €, aikuiset 5 € ja perhelippu 10 €

 
Paikka Lähtöaika
Kauppatori
10.40
 
12.30 13.30 14.40
Vellamo
10.45
 
12.35 13.35 14.45
Junapys. Satama
10.50
 
12.40 13.40 14.50
Seurahuone
10.55
 
12.45 13.45 14.55
Puitot. Uimahalli
11.00
 
12.50 13.50 15.00
Katariinan puisto 11.10 13.00 14.00 15.10
Sapokka
11.15
 
13.05 14.05 15.15
Kauppatori (päättyy)
11.25
 
13.15 14.15 15.25

Mahdollisista poikkeuksista ilmoitamme lehdessä erikseen.
 

Tervetuloa nauttimaan junasta ja Kotkan nähtävyyksistä kanssamme.

 
     
 

 

 
 

© by Charter Ilkka Heino