Etusivulle
Historia
Laatulupaus
Tilaukset
Kalusto
Koneurakointi
Yhteystiedot
Katujuna



Aikataulu
 

 










HEDDA STINA
!

 
 

KATUJUNA HEDDA STINAn liikennöi seuraavasti:

Reittimme ja aikataulu 6.6.- 31.8.2016
Maanantaista - Lauantaihin
 

Paikka
 
Lähtöaika Poikkeuspäivinä
Lisävuoro

Kauppatori
 
9.20 10.40 12.30 13.30 14.40

Vellamo
 
9.25 10.45 12.35 13.35 14.45

Junapys. Satama
 
9.30 10.50 12.40 13.40 14.50

Seurahuone
 
9.35 10.55 12.45 13.45 14.55

Puistot. Uimahalli
 
9.40 11.00 12.50 13.50 15.00

Katariinan puisto
 
9.50 11.10 13.00 14.00 15.10

Sapokka
 
9.55 11.15 13.05 14.05 15.15

Kauppatori (päättyy)
 
10.05 11.25 13.15 14.15 15.25

HUOM! Keskiviikkoisin 10.40 Kauppatorilta lähtevä vuoro ajetaan Vellamon jälkeen Langinkoskelle, johon saavutaan n. klo 11.10. Lähtö Langinkoskelta takaisin tapahtuu klo 12.00.

Keskiviikkoisin 10.40 lähtevä vuoro ei käy Junapys. Sataman, Seurahuoneen, Puistot. Uimahallin, Katariinan puiston eikä Sapokan pysäkeillä.

Poikkeuspäivistä, jolloin ajamme lisävuoron, ilmoitamme lehdissä erikseen.
 

Tervetuloa nauttimaan junasta ja Kotkan nähtävyyksistä kanssamme.

 
     
 

 

 
 

© by Charter Ilkka Heino